اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان
اخبار داخلی
1397/2/24 دوشنبه با حضور جمعی از دانش آموزان پایه پنجم ابتدایی؛ برگزاری نشست کتاب‌خوان به همت مسئول کتابخانه فاطمیه گلپایگان نشست کتاب‌خوان با حضور دانش‌آموزان پایه پنجم ابتدایی ولیعصر و به همت مسئول کتابخانه عمومی فاطمیه شهرستان گلپایگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌ های عمومی استان اصفهان، در این نشست افشین شفیعی ابتدا در خصوص اهمیت کتاب و کتابخوانی و شرایط عضویت در کتابخانه‌های عمومی مطالبی را بیان نمود.

در ادامه این نشست مجموعه کتاب‌های «باهوش‌ها» با عناوین «آزمایش‌هایی درباره محیط زیست»، «آزمایش‌هایی درباره نور و سایه»، «آزمایش‌هایی درباره ضربه‌ها و صدا» و «آزمایش‌هایی درباره رنگ‌ها» نوشته روت گلرسن، ترجمه ملیحه شکوهی توسط دانش‌آموزان معرفی شد.

همچنین تجربه خواندن کتاب‌ «بازی می کنم ویاد می گیرم :فعالیتهای علمی درباره ریاضی و طبیعت» نوشته جانیس وان کلیو، ترجمه زهرا جعفری به اشتراک گذاشته شد.

نشست‌های کتاب‌خوان مدرسه‌ای با هدف افزایش ضریب نفود نشست‌های کتاب‌خوان و سهولت بهره‌مندی دانش‌آموزان؛ در مدارس برگزار می شود و در این جلسات کتابداران، معلمان و دانش‌آموزانی که تمایل به ارائه معرفی کتاب دارند به معرفی کتاب‌های خوانده شده خود می‌پردازند.

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما