اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان
اخبار داخلی


1397/2/24 دوشنبه به همت کتابداران کتابخانه عمومی دانشوران انجام شد؛ برپایی ۳ نشست کتاب‌خوان با حضور دانش‌آموزان مدرسه هفت تیر داران ۳ نشست کتاب‌خوان مدرسه‌ای در مقاطع مختلف تحصیلی با حضور دانش‌آموزان مدرسه هفت تیر داران، به همت کتابداران کتابخانه عمومی دانشوران در شهرستان فریدن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان فریدن در این خصوص اظهار داشت: در مقطع چهارم ابتدایی، کتاب «کلیله ودمنه» توسط پرنیان قربانی نژاد؛ «قابوس نامه» توسط مهدیه امیری و «مرزبان نامه» توسط فاطمه رمضانی معرفی شد.

 جابر باقری افزود: مهسا غفاری و حدیث یارعلی؛ از دانش‌آموزان مقطع سوم نیز به معرفی کتاب «پیامبران و قصه هایشان» پرداختند و به روایت قصه‌هایی از این کتاب بصورت نمایشی پرداختند.

باقری با با اشاره به برگزاری نشست کتاب‌خوان مدرسه‌ای با حضور دانش‌آموزان پایه پنجم گفت: در این نشست مهدیه سادات موسوی کتاب «تذکره الاولیا»، دنیا حسینی کتاب «آنچه خدای کعبه اراده کند»، مریم محمدی کتاب «مثنوی معنوی» و زهرا منصوری کتاب «شب رویش غنچه نور (داستان بعثت پیامبر)» را معرفی کردند و طیبه غلامی؛ کتابدار کتابخانه به جمع خوانی و بلندخوانی کتاب برای شرکت کنندگان در نشست پرداخت.

نشست‌های کتاب‌خوان مدرسه‌ای با هدف افزایش ضریب نفود نشست‌های کتاب‌خوان و سهولت بهره‌مندی دانش‌آموزان؛ در مدارس برگزار می شود و در این جلسات کتابداران، معلمان و دانش‌آموزانی که تمایل به ارائه معرفی کتاب دارند به معرفی کتاب‌های خوانده شده خود می‌پردازند.

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما