اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان
اخبار داخلی1397/1/21 سه‌شنبه بازدید سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان از کتابخانه‌های عمومی مبارکه سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان با حضور در شهرستان مبارکه در کتابخانه‌های عمومی کریمه اهل بیت (س)، صفاییه، آیت الله هاشمی و علامه محمد تقی مجلسی حضور یافت و با کتابداران دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، امیر هلاکویی در این دیدارها ضمن تشکر از فعالیت کتابداران شهرستان بر اهمیت برگزاری برنامه‌های فرهنگی تاکید کرد و افزود: تمامی تلاش‌ها بایستی در جهت جذب مخاطب و رونق بخشیدن به کتابخانه‌های عمومی صورت گیرد.

وی جایگاه کتابخانه‌های عمومی شهرستان مبارکه را خوب توصیف کرد و افزود: در بررسی‌های کارشناسان امور کتابخانه‌ها، کتابخانه عمومی آیت الله هاشمی طالخونچه موفق به کسب یکی از رتبه‌های برتر استان از حیث امانت شده که جای تبریک و تشکر دارد.

در این دیدار‌ها کتابداران نیز مشکلات و مسایل حوزه کاری خود را با سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان در میان گذاشتند.

گفتنی است این دیدارها با حضور رضا ملکی؛ سرپرست اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان مبارکه، حکمت ایزدی؛ کارشناس انجمن‌ها و محسن منتظرالقائم؛ مسئول روابط عمومی اداره کل انجام شد.

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما