اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان
اخبار داخلی




1397/1/21 سه‌شنبه فرماندار شهرستان خمینی شهر: کتابخانه‌های عمومی یکی از مهمترین مراکز در زمینه ایجاد نشاط اجتماعی هستند امیر هلاکویی، سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان با حضور در شهرستان خمینی شهر با محمود مسلم زاده؛ فرماندار شهرستان خمینی شهر دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، محمود مسلم زاده در این دیدار گفت: ایجاد نشاط اجتماعی یکی از اهداف مهم در شهرستان است که کتابخانه‌های عمومی با ظرفیتی که ایجاد نموده در راه نقش مهم و تاثیرگذاری دارد.

فرماندار خمینی شهر ضمن ابراز رضایت از عملکرد کتابخانه‌های عمومی در راستای جذب منابع، عضو و برگزاری برنامه‌های فرهنگی گفت: در راستای فرهنگ سازی امر مطالعه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و در این زمینه باید از ظرفیت خیرین بزرگوار شهرستان بهره گیریم.

وی توسعه متوازن کتابخانه‌های عمومی در تمامی شهرهای شهرستان را متذکر شد و افزود: قطعا پیگیر راه اندازی کتابخانه در شهرهای کوشک و اصغرآباد خواهیم بود.

امیر هلاکویی نیز در این دیدار ضمن تبریک انتصاب فرماندار گفت: شهرستان خمینی شهر یکی از شهرستان‌های پیشتاز در سطح استان و کشور است که با در اختیار داشتن کتابداران خلاق و کوشا همواره سعی در جذب مخاطب داشته است.

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما