اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان
اخبار داخلی
1396/12/20 يكشنبه حضور فعال مسئولان شهرستان گلپایگان در طرح کتابخانه‌ گردی؛ کتابخانه گردی به فعالیت کتابخانه‌ها رونق می‌دهد مسئولان شهرستان گلپایگان در طرح کتابخانه گردی کتابخانه عمومی آیت الله محمدی گلپایگانی حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان، علی محمدی شهردار گوگد ضمن تبریک سالروز تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور گفت: فعالیت‌های همه زحمت کشان عرصه کتاب و کتابخوانی در راستای توسعه فرهنگ مطالعه جای تقدیر و تشکر دارد.

وی ضمن مثبت خواندن طرح «کتابخانه گردی» گفت: متاسفانه کتاب و کتابخوانی در جامعه ما غریب و مظلوم واقع شده و باید به نحوی فرهنگ سازی انجام شود تا سرانه مطالعه در همه اقشار به ویژه دانش‌آموزان و نوجوانان افزایش یابد.

محمدی در پایان حمایت و همکاری همه مسئولین شهرستانی در زمینه توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی را خواستار شد.

محمد امین جمالی؛ شهردار گلپایگان نیز ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور اظهار داشت: با توجه به رشد روزافزون شبکه‌های مجازی و اشاعه اطلاعات از طریق فضای مجازی، کمی از نقش کتاب و مراجعه مردم به کتابخانه های عمومی کاسته شده که می طلبد با بها دادن به چنین طرح‌هایی و ایجاد تنوع و افزایش سهم تبلیغات و رسانه‌ها در این زمینه با دانش روز همراه شویم و رونق شایسته به کتابخانه‌های عمومی بازگردد.

احمد افتخاری رییس شورای اسلامی شهر گلپایگان ضمن تقدیر از برگزار کنندگان طرح «کتابخانه گردی» گفت: دین مبین اسلام با «خواندن» شروع شده و این بهترین گواه بر اهمیت کتابخوانی است و توصیه اینجانب بهره مندی از منابع غنی اسلامی و دینی برای رونق بخشیدن به زندگی است.

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما