اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان
اخبار داخلی

1396/12/6 يكشنبه با هدف افزایش تعامل و همکاری؛ نشست سرپرست اداره کتابخانه های عمومی فریدونشهر با مدیران و مسئولان فرهنگی شهرستان نشست سرپرست اداره کتابخانه های عمومی فریدونشهر با مدیران و مسئولان فرهنگی شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، در این نشست غلامرضا جعفری؛ سرپرست اداره کتابخانه‌ها ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر گزارشی از فعالیتهای کتابخانه های شهرستان ارائه نمود و با انتقاد از کمرنگ بودن تعامل میان کتابخانه ها با ارگان های فرهنگی خواستار افزایش همکاری‌ها شد.

در این نشست صمیمی که با حضور شهردار، اعضای شورای شهر فریدونشهر و برف انبار، رییس اداره تبلیغات، رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فرمانداری و رییس اداره بهزیستی شهرستان حضور داشتند، حسینی؛ شهردار فریدونشهر به اهمیت کتاب در زندگی کنونی بشر اشاره کرد و از افزایش همکاری و تعامل شهرداری با مجموعه کتابخانه ها  در سطح شهرستان خبر داد.

عظیمانی عضو شورای شهر فریدونشهر نیز به لزوم پیگیری جدی در جهت ساخت هرچه سریعتر کتابخانه مرکزی شهرستان اشاره کرد و گفت: فضای کنونی کتابخانه فریدونشهر برای امور فرهنگی مناسب نیست و شورا آمادگی همکاری با کتابخانه‌های عمومی را دارد.

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما