اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان
اخبار داخلی1396/11/24 سه‌شنبه فعالیت‌های فرهنگی کتابخانه مولی الموحدین (ع) خورزوق در دهه فجر انقلاب اسلامی برنامه‌های قصه‌گویی و نشست هم اندیشی معلمان شهر خورزوق همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی به میزبانی کتابخانه عمومی مولی الموحدین (ع) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، زهره عابدزاده؛ مسئول کتابخانه عمومی مولی الموحدین (ع)  اظهار داشت: کلاس قصه گویی ویژه خردسالان روز شنبه مورخ 14بهمن ماه در بخش کودک کتابخانه مولی الموحدین (ع) برگزار شد.

در این کلاس مجموعه قصه های پنج انگشت از مصطفی رحماندوست، آموزش رنگ ها، اعداد و چراغ قرمز به صورت شعرگونه برای کودکان روایت شد و در ادامه با هدف تقویت حس همکاری کودکان، به صورت گروهی به ساخت بازیهای فکری و ساختنی پرداختند.

کلاس قصه های شکرستان نیز به مناسبت دهه مبارک فجر در کتابخانه مولی الموحدین (ع) برگزار  و در این کلاس قصه‌های انقلاب و داستان‌هایی از مبارزات مردم جهت آشنا کردن نوجوانان با اهداف انقلاب اسلامی و نحوه شکل گیری آن روایت شد.

عابدزاده همچنین در نشست هم اندیشی  جمعی از بانوان معلم مدارس دخترانه شهر خورزوق، ضمن قدردانی از حضور معلمان محترم ، برنامه های فرهنگی کتابخانه  را تشریح کرد و از نقش معلمان جهت هدایت دانش آموزان به سمت کتاب و کتابخانه سخن گفت.

 در این نشست راهکارهای علاقمند کردن دانش آموزان به مطالعه و راههای تعامل  بیشتر بین کتابخانه و مدارس بررسی و در پایان مصوب شد اطلاع رسانی برنامه های کتابخانه شامل کلاسهای آموزشی، عضویت رایگان، نشست‌های کتاب‌خوان و مسابقات فرهنگی در مدارس انجام شود.

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما