اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان
اخبار داخلی

1396/11/24 سه‌شنبه برنامه‌های کتابخانه عمومی شهید رنجکش محسن‌آباد به مناسبت دهه فجر کتابخانه عمومی شهید رنجکش محسن آباد به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی برنامه‌هایی را با حضور علاقمندان به کتاب و کتابخوانی برگزار نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، زهره کمالی؛ مسئول کتابخانه شهید رنجکش با بیان اینکه هنر نقاشی یکی از ابزارهای کارآمد در انتقال مفاهیم انقلاب به نسل جدید است و همه ما باید از ابزارهای مختلف برای انتقال مفاهیم ارزشی و دینی به نسل امروز استفاده کنیم اظهار داشت: شکل گیری روحیه انقلابی و ارزشی درکودکانمان حکایت از موفقیت ما خواهد داشت.

وی افزود: در همین راستا کتابخانه شهید رنجکش محسن آباد به مناسبت فرارسیدن خجسته سالروز شکوهمند انقلاب اسلامی اقدام به برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع فجر پیروزی نمود، نوجوانان در این مسابقه نقاشی هایی با موضوع انقلاب به تصویر کشیدند و در پایان نیز تصاویر برگزیده در بخش کودک کتابخانه به نمایش گذاشته شد.

کمالی ادامه داد: کتابخانه شهید رنجکش محسن آباد در 18 بهمن سال جاری پذیرای کودکان مقطع مهد کودک طلوع اندیشه بود، در این برنامه بازدید از کتابخانه و برگزاری قصه گویی از کتاب بچه ها و قصه‌ی امام نوشته مرتضی امین، نقاشی گروهی بین کودکان مقطع پیش دبستانی برگزار شد که کودکان به صورت گروهی تصاویر زیبایی با موضوع انقلاب به تصویر کشیدند.

مسئول کتابخانه شهید رنجکش محسن‌آباد اظهار نمود: با هدف افزایش خلاقیت و استعداد درونی در کودکان کارگاه کاردستی برگزار و شیوه درست کردن کارت پستال ویژه دهه فجر با کاغذ و مقوای رنگی  به کودکان آموزش داده شد.
بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما