اخبار برگزیده
کتابخانه‌های عمومی شهرستان نجف آباد

کتابخانه‌های عمومی شهرستان نجف آباد

کتابخانه‌های عمومی شهرستان نجف آباد

کتابخانه‌های عمومی شهرستان نجف آباد
1397/2/14 جمعه با حضور سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان؛ نشست شورای اداری کتابخانه‌های عمومی شهرستان نجف آباد برگزار شد نشست شورای اداری کتابخانه‌های عمومی شهرستان نجف آباد با حضور امیر هلاکویی؛ سرپرست اداره کل، سجاد کرم؛ رئیس اداره حراست، احمد احمدی؛ سرپرست اداره کتابخانه های شهرستان، مسئولین کتابخانه‌ها و کتابداران شهرستان نجف‌آباد در کتابخانه سردار شهید احمد کاظمی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، امیر هلاکویی در این نشست ضمن تشکر از همه زحمت‌کشان عرصه کتاب و کتابخوانی شهرستان نجف آباد گفت: فضای همدلی و صمیمیت بین مسئولین و کتابداران شهرستان جای تقدیر و تشکر دارد و به همین دلیل امروز کتابخانه های شهرستان نجف آباد با تلاش کتابداران در وضعیت مطلوبی قرار دارد.

وی کمبود اعتبارات حوزه فرهنگ و مناسب نبودن ساختمان کتابخانه های عمومی را از مهمترین موانع توسعه خواند و افزود: در دو سال گذشته افزایش چشمگیری در حوزه اعتبارات تملک دارایی استان داشته‌ایم و در این راه بیش از ۲۵۰۰ قلم تجهیزات برای کتابخانه‌های عمومی خریداری شده است.

 هلاکویی خواستار تلاش بیشتر کتابداران در حوزه محتوایی، ترویج مطالعه، برگزاری برنامه‌های فرهنگی و جذب عضو شد و ادامه داد: در سال‌های ۹۵ و ۹۶ حدود ۷۰۰۰ برنامه فرهنگی در سطح کتابخانه‌های استان به همت کتابداران برگزار شده است.

در این نشست مسئولین کتابخانه‌ها و کتابداران شهرستان نجف‌آباد مسائل و مشکلات حوزه کاری خود را با سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان در میان گذاشتند.

بيشتر