اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان
همزمان با هفته وحدت؛ کتابخانه عمومی شهدای گلشهر افتتاح شد در مراسمی با حضور سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان، فرماندار و امام جمعه گلپایگان، امام جمعه گلشهر و جمعی از مردم و مسئولین شهرستانی کتابخانه عمومی شهدای گلشهر افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان، در آیین افتتاح کتابخانه عمومی شهدای گلشهر که چهارشنبه 24 آذرماه برگزار شد سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان ضمن تقدیر از زحمات علی نیکبخت شهردار و اعضای شورای اسلامی گلشهر به سبب احداث و راه اندازی این کتابخانه عمومی اظهار داشت: ایجاد فضای فیزیکی مطلوب یکی از عوامل مهم در جذب کتابخوانی و توسعه فرهنگ کتابخوانی است.

امیر هلاکویی با بیان اینکه به افتتاح این کتابخانه تعداد کتابخانه های شهرستان گلپایگان به 6 باب افزایش می باید افزود: کتابخانه شهدای گلشهر به سامانه جامعه مدیریت کتابخانه های عمومی کشور samanpl.ir  متصل شده است.

وی با اشاره به اینکه عملیات عمرانی آماده سازی کتابخانه توسط شهرداری و کار تجهیز آن توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان صورت گرفته گفت: در حال حاضر 6 هزار جلد کتاب در کتابخانه شهدای گلشهر برای مطالعه وجود دارد و همچنین  بخش کودک و سالن های مطالعه آماده شده است.

در ادامه علی نیکبخت شهردار گلشهر با بیان اینکه زمین این ساختمان 400 متر مربع و زیر بنای ساخت آن 120 متر مربع است اظهار داشت: ساختمان این کتابخانه در سال های گذشته از سوی خیرین در اختیار شهرداری گلشهر قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه به دلیل عدم کتابخانه در این شهر شهرداری و شورای شهر این ساختمان را برای ایجاد کتابخانه اختصاص دادند، تصریح کرد: با گذشت دو سال بازسازی و مرمت این ساختمان، و طی کردن روال اداری برای اخذ مجوز اکنون شاهد افتتاح این کتابخانه هستیم.

به مناسبت فرار رسیدن میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص)،امام جعفر صادق(ع) کتابخانه شهدای گلشهر با حضور مسؤولان شهرستان افتتاح و از مسؤولان ذی ربط در راه اندازی کتابخانه از سوی شهرداری گلشهر تجلیل به عمل آمد.
بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما