اخبار برگزیده
دیدار با فرماندار  و شهردار سمیرم

دیدار با فرماندار  و شهردار سمیرم

دیدار با فرماندار  و شهردار سمیرم

دیدار با فرماندار  و شهردار سمیرم
1397/1/22 چهارشنبه با هدف بررسی راههای توسعه کتابخانه‌های عمومی سمیرم؛ سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان با فرماندار و شهردار سمیرم دیدار کرد سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان ضمن حضور در شهرستان سمیرم در دیدارهایی جداگانه با فرماندار و شهردار سمیرم به بحث و تبادل نظر پیرامون حل مشکلات و توسعه کتابخانه‌های عمومی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، امیر هلاکویی در نشست مشترک با شهردار وتعدادی از اعضای شورای شهر سمیرم ضمن تاکید بر همکاری همه دستگاه‌ها در توسعه کتابخانه‌های عمومی و کتابخوانی گفت: راه حل معضلات و مشکلات در جامعه آگاهی بخشی است و این امر از طریق کتابخانه‌های عمومی محقق می‌شود.

وی با اشاره به وضعیت نامناسب کتابخانه فعلی شهر سمیرم به لحاظ فیزیکی خواستار مساعدت و همکاری شورای اسلامی و شهردای در خصوص تعیین وضعیت واگذاری پروژه کتابخانه عمومی کوی نور سمیرم و از سرگیری روند احداث این کتابخانه شد.

حسینعلی صادقی؛ شهردار سمیرم نیز با بیان اینکه کار در حوزه فرهنگی و ساخت کتابخانه نوعی سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود با توجه به اینکه اوضاع شهرداری سمیرم به لحاظ درآمدی مناسب نیست آماده هرگونه مشارکت و همکاری در این زمینه هستیم.

امیر هلاکویی در ادامه سفر به شهرستان سمیرم با حضور در دفتر فرماندار با محمد جعفرزاده دیدار و در خصوص مسایل کتابخانه‌های عمومی گفت و گو کرد.

فرماندار سمیرم در این دیدار با تاکید بر حل مساله پروژه کوی نور با تعامل و همکاری شهرداری گفت: اختصاص بودجه در جهت توسعه و بهبود کتابخانه های عمومی شهرستان در ستاد بازآفرینی شهری نیز در حال پیگیری است.

امیر هلاکویی نیز در این دیدار گزارشی از وضعیت کتابخانه‌های عمومی حنا، ونک، بیده و فتح‌آباد سمیرم ارائه نمود و اظهار داشت: کتابخانه‌های سمیرم با وجود ناکافی بودن فضا جزو کتابخانه‌های پیشتاز استان به لحاظ برگزاری برنامه‌های فرهنگی هستند.

بيشتر